Tomáš Prokop

certifikovaný realitní specialista člen asociace realitních kanceláří ČR

Kancelář: 1.Máje 870/14, 460 07 Liberec III

portfolio nemovitostí

Slunný, velký pozemek s rodinným domem k rekonstrukci

Cena: 2 900 000,- Kč za nemovitost
N. Vyšohlídová

Po dlouhé úvaze a přemlouvání ze strany rodiny jsme se rozhodli prodat rodinný dům po rodičích, který byl dlouhá léta neobývaný. Jelikož jsme nikdo neměl žádnou zkušenost s tak složitou záležitostí, dlouho jsme vybírali z nabídek realitních kanceláří. Poté jsme ale dali na doporučení od známých, kteří již své objekty takto prodali. Byl nám doporučen p. Tomáš Prokop - realitní makléř. Zaujalo nás, že ho známe osobně a víme, co je to za pracovitého člověka. Cizím lidem moc nedůvěřujeme a tak jsme ho oslovili a prodej mu dali na starost. Lépe jsme udělat nemohli. Objekt byl extrémě rozsáhlý a složitý, takže měl pan Prokop s prodejem opravdu dost starostí. Ale musíme objektivně dodat, že se s tím vyrovnal výborně. Veškeré náležitosti spojené s prohlídkami a prodejem vyřídíl k naší velké spokojenosti. Měli jsme na sebe telefonní spojení a vše jsme konzultovali včas a spolu. Rychlost s jakou prodej domu proběhl a vyřízení všech důležitých věcí na úřadech by nám mohl každý závidět. Protože pana Prokopa znám osobně, mohu ho všem jen doporučit. Poctivost a preciznost při jednání s klientem je jeho priorita a věřím, že další klienti budou tak spokojeni jako my.

Novostavba rodinného domu Liberec - Stříbrný kopec

Cena: 7 999 990,- Kč za nemovitost
R. Babáková

S prací, jednáním a přístupem pana Prokopa jsem byla velice spokojená. Vše zařídil rychle a spolehlivě a nemusela jsem se o nic starat Je to člověk na svém místě Vřele doporučuji tohoto realitního makléře.

PByt v osobním vlastníctví 3+1, 86 m2, Jablonec n. N.

Cena: 2 900 000,- Kč za nemovitost
A. Branda

velice bych chtěl ještě nejdou touto cestou poděkovat Tomáši Prokopovi, za prodej našeho bytu v Jablonci nad Nisou a zároveň velké pomoci při koupi rodinného domu. Práce tohoto makléře byla na více jak profesionální úrovni. To že má dlouholeté zkušenosti a znalosti z České spořitelny jsme věděli, ale musím ocenit jeho flexibilitu, ochotu a vstřícnost při jakékoliv naší otázce, nebo naší potřeby ať už se týkalo čehokoliv. Přátelské a férové jednaní je u něj samozřejmostí. Přátelské a férové jednání je u něj samozřrjmostí. Za jeho poskytnuté služby vůči klientovi, vřele doporučuji pana Prokopa všem.

Družstevní byt 3 + 1, 60m2, Jablonec n. N.

Cena: 1 720 000,- Kč za nemovitost
G. Patzak

Jednání p. Prokopa odpovídalo našim představám o práci realitního makléře. Z jeho chování vyplývalo, že ho práce zajímá a že jí rozumí. Byli jsme spokojeni s jeho přístupem a férovým jednáním. Prodej naší nemovitosti proběhl bez problémů. V případě budoucí potřeby spolupráce s realitním makléřem se na něho zase rádi obrátíme.

Certifikace a odborné zkoušky
Odborná zkouška - úvěry
ČLEN ASOCIACE REALITNÍCH
KANCELÁŘÍ ČESKÉ REPUBLIKY