Kontakt
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec
704 165 374

info@rehypex.cz

VIPAPP

Je cena, za kterou chci koupit nemovitost, v pořádku?
Chci prodat nemovitost za nejlepší cenu a nevím za kolik?


Nechte si zdarma spočítat cenu své nemovitosti.

Typ nemovitosti

Odhad je spočítán porovnáním cen v nejbližším okolí s ohledem na stav a typ nemovitosti. Jedná se porovnání cen vedených Katastrálním úřadem v již realizovaných kupních smlouvách a cen nabídkových.


Pokud chcete znát cenu atypické nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese info@rehypex.cz

O nás
Realitní společnost REHYPEX s.r.o. byla založena v roce 2013.
Posláním je osobní přístup ke každému klientovi a kvalitní rychlé profesionální služby.
Služby pro naše zákazníky lze rozdělit do tří oblastí. První hlavní činnost jsou reality v celé jejich šíři.

Zajistíme prodej, zprostředkujeme pronájem, najdeme vhodnou nemovitost pro velké investory i jednotlivce.
Výběr domu či bytu, ve kterém chce klient prožít život s rodinou je velmi osobní záležitost a velkým životním zlomem.
Uvědomujeme si, že při obchodních jednáních jde mnohdy více o emoce a kvalitu budoucího života, než o peníze.
Druhá oblast činnosti jsou hypotéky, které jsou samozřejmou součástí obchodu s realitami.

Třetí platforma je pomoc pro lidi s exekucí na jejich nemovitosti.
Naše zkušenost v této problematice je k nezaplacení, po první konzultaci zdarma hledáme společně s klientem řešení svízelné situace.
Zákazníkům se věnujeme svědomitě s velkou péčí, jsme otevření, pravdiví, jednání zakládáme na oboustranné důvěře a veškeré právní služby jsou samozřejmou součástí celého procesu.
Kancelář se nachází v centru Liberce a působí v celém Libereckém kraji.

Kontakt
Fügnerova 667/7
460 01 Liberec
704 165 374

info@rehypex.cz

Makléři
Ing. Rut Piklová
Často slyším od klientů o jejich osobních negativních zkušenostech s prací realitního makléře či kanceláře. Rozhodla jsem se změnit tento obraz, jednat naprosto férově a otevřeně, tak, aby na konci prodeje byl spokojený zákazník. Svoji práci miluji, každé setkání s novým člověkem je pro mne inspirací a každý uzavřený obchod radostí.

Více o mně
Kateřina Zamrzlová
Mám 12 let obchodních zkušeností, z toho posledních 5 let v oblasti prodeje realit a ve finančnictví, které s tímto oborem velmi úzce souvisí. Když něco dělám, jdu do toho naplno, ale vždy citlivě a s osobním přístupem. Dobře vím, že pro většinu lidí je prodej či koupě nemovitosti jedním z největších kroků v životě. Uvědomuji si, že nemovitost je také domov, proto je dobré nic neuspěchat, a vše si dobře promyslet a naplánovat.

Více o mně
Ing. Petr Plaček
Z vlastní zkušenosti vím, že oblast nákupu a prodeje nemovitostí není příliš přehledná a poskytované služby mnohdy nebývají poskytovány v požadované kvalitě. Proto jsem se rozhodl přenést své dlouholeté zkušenosti z oblasti profesionálního obchodu do oblasti realitních služeb. Věřím, že kvalitní služby, spolehlivost a profesionální přístup jsou zajímavou přidanou hodnotou pro všechny strany.

Více o mně
Tomáš Prokop
Po 29 letech v České spořitelně, a.s. chci uplatnit své znalosti a zkušenosti v obdobném oboru, který mě vždy
zajímal - zprostředkování realit. Nabízím vám kompletní a spolehlivý servis při prodeji, koupi a pronájmu vaší
nemovitosti včetně odborného poradenství v oblasti financování.

Více o mně
Prodané nemovitosti
Slunný byt 1+kk+předzahrádka, 46m2, novostavba, Sluneční stráň
Novostavba rodinného domu v CHKO Jizerských hor
Byt 2+1/B, po komplet. rekonstrukci, OV, cihla, centrum Liberce
Stavební pozemek, Mníšek u Liberce
 
Slunný byt 2+kk/ B, Starý Harcov - Sluneční stráň
Bytový komerční dům, náměstí Louny
 
Reference od našich klientů
Mgr. Věra Jiříčková
Jablonec nad Nisou
„Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za profesionální a korektní přístup při prodeji mé nemovitosti. Budu se těšit na další spolupráci."
Petr Huk
Jablonec nad Nisou
„Oceňujeme především flexibilitu a rychlost jednání pana Petra Plačka. Pokud pan Plaček slíbil něco zajistit nebo zavolat, mohli jsme se spolehnout, že tak včas učiní bez nutnosti urgencí, což bohužel u realitních makléřů dnes není pravidlem. Rovněž oceňujeme vhodně navržené strukturování a časování transakce, a dále cenné podněty ohledně budoucí rekonstrukce a pronájmu nemovitosti. Pan Plaček své práci rozumí a bylo znát, že ho práce baví. Naše transakce proběhla bez zádrhelů a bylo pro nás potěšením s panem Plačkem spolupracovat."
Petr Jeřábek
JerabekPetr@email.cz
„Makléřka Rut Piklová pracovala profesionálně, ochotně a vstřícně. Byt perfektně připravila k nafocení, pro inzerci a k prohlídkám. Díky tomu velice rychle našla kupce a ještě za super cenu. Zařídila všechny náležitosti ohledně prodeje, dokumentaci, smlouvy i daňové přiznání. Jsem moc spokojený s přímým, přátelským a férovým jednáním."
Martin Tuma
majitel společnosti Ingenieurbüro Tuma
„Sehr geehrte Frau Rut Piklova, ich möchte mich bei Ihnen für Ihre hervorragende Arbeit recht herzlich bedanken, vom ersten Moment an haben Sie auf mich einen sehr versierten und kompetenten Eindruck gemacht, mich sofort alle Informationen zur Verfügung gestellt und mir durchaus auch die Risiken und kritischen Fragen genannt auf die ich achten soll. Ich selbst als unerfahrener Verkäufer hätte sicher sehr viel, viel mehr Zeit gebraucht, um das Ganze auf den Weg zu bringen. Während des Abwicklung des Verkaufs ist mir aufgefallen, wie seriös und informativ vorgehen und auch sehr flexibel auf meinen Terminwünsch reagierten. Ihr äußerst kompetentes, angenehmes und unkompliziertes Vorgehen bei der Vermittlung war sehr professionell und hat mich auch sehr beeindruckt. Sie waren für mich eine große Hilfe und sehr entlastend, was für mich bezüglich der Entfernung zwischen meinem Wohnsitz und dem Verkauf Objekt ganz große Rolle gespielt hat. Ich möchte mich für Ihre erbrachten Leistungen noch Mal herzlich bedanken und gleichzeitig auch Ihnen mitteilen, dass ich jederzeit Ihre Dienstleistungen mit vollem Vertrauen zu Ihnen und Ihrem Unternehmen in Anspruch nehmen würde.


Vážená paní Rut Piklová, chtěl bych Vám srdečně poděkovat za Vaši vynikající práci, od prvního momentu jste na mě působila velmi zkušeným a kompetentním dojmem, poskytla jste mi neprodleně veškeré informace a upozornila mě i na rizika a kritické otázky. Já sám, jako nezkušený prodejce, bych jistě potřeboval mnohem, mnohem více času na provedení obchodu. Při vypořádání prodeje se mi líbil Váš seriózní a informativní přístup a také to, jak jste velmi flexibilně reagovala na můj návrh termínu schůzky. Váš vysoce kompetentní, příjemný a nekomplikovaný přístup ke zprostředkování byl velmi profesionální a velmi na mě zapůsobil. Byla jste pro mě velkou pomocí a ulehčením, což hrálo velkou roli z důvodu vzdálenosti mezi mým bydlištěm a prodávaným objektem. Rád bych Vám za Vaše poskytnuté služby ještě jednou srdečně poděkoval a zároveň Vás informoval, že služby Vaše a Vaší společnosti rád kdykoli s plnou důvěrou využiji.
Home Staging
Chcete prodat byt či dům za nejvyšší možnou cenu?
Jeden z důležitých aspektů je první dojem, který nemovitost udělá na budoucího kupce.
Pokud je v interiéru nepořádek, málo světla či zatuchlý vzduch, kupující jsou odrazeni a cena nemovitosti klesá.

Aby tomu tak nebylo, používáme metodu HOME STAGING.
Je to způsob, jak udělat na klienta co nejlepší dojem, vzbudit v něm pozitivní emoce a představu, že by právě tady chtěl bydlet.
Pozice pro vyjednávání obchodu se obrací ve váš prospěch!
Jak ještě podpořit prodej za maximum?
Samozřejmostí musí být kvalitní prezentace, profesionální fotografie a využití moderního prodejního nástroje videoprohlídky.
Profesionální Home Staging není jen to, že uklidíte, jako před vánoci. Je to přesun nábytku, vymalování, použití dekorací a mnoho dalšího...
Nabídka spolupráce realitním makléřům


  • kancelář na atraktivním místě v centru Liberce
  • maximálně účinná inzerce
  • profesní rozvoj
  • odměna ve výši 80% z provize pro každého
  • týmová spolupráce

Přijďte se přesvědčit!

Články
Může vám někdo ukrást váš dům, byt, nebo pozemek?
ANO, může!
Možná ani nevíte, že v česku se kradou nemovitosti ve velkém. Ano, za miliardy. Policie ČR dokonce vytvořila skupinu, která se zabývá nemovitostí kriminalitou. A to je také důvod, proč nový katastrální zákon přišel s novinkou, kdy čeká se zápisem změny 20 dní, po které se mohou účastníci řízení k věci – změnám v katastru, vyjádřit.
zobrazit více
Myšlenka je to bezpochyby dobrá, ale pokud se bude někdo vydávat za vás a bude chtít vaši nemovitost prodat, aniž byste o tom věděl, zfalšuje vše. Kupní smlouvy, váš podpis a dokonce i občanský průkaz. A jak zařídí, aby se k vám ve zmiňovaných dvaceti dnech nedostala zpráva, že se vaše nemovitá věc prodává? Jen zajde na poštu a nechá si za pár korun přesměrovat vaši poštu kamkoli bude chtít. A i přesto, že vám katastr zašle dopis o tom, že prodáváte nemovitost, k vám se tato informace nedostane.

A kdy se dozvíte, že vaši nemovitost vlastní někdo jiný? Až ve chvíli, kdy se z nějakého důvodu budete o vaši nemovitost zajímat. Třeba, že vám nepřišla složenka na zaplacení daně. Jenže, to už bude pozdě.

Věříte, že se taková situace může stát? Nejen, že může, ale takové situace se dějí. Co s tím? Hlídejte si váš majetek, má hodnotu stovek tisíc či dokonce miliony korun. A jak?

Katastr nemovitostí poskytuje službu: Elektronická informovanost účastníka.
Pokud má zájemce o službu datovou schránku, může si službu zřídit přes webovou aplikaci bez nutnosti návštěvy katastrálního ú řadu. V ostatních případech lze o z řízení služby zažádat osobně na kterémkoli katastrálním úřadu; žádosti o službu jsou vyřizovány na počkání a služba je aktivní hned po zaplacení úplaty.
Informace o změnách jsou uživateli služby zasílány na jeho žádost jedním ze způsobů:
- do datové schránky nebo
- elektronickou poštou nebo
- krátkou textovou zprávou (SMS).

Informace o změnách katastru v rozsahu 0 - 20 sledovaných nemovitostí stojí 200,- Kč. Jsem toho názoru, že za dvě stovky (nikoli ročně, ale napořád) stojí za to, abyste měli váš majetek pod kontrolou.

Připadá vám, že tahle informace je pro vás dobrou informací? To mě těší, protože se vzdělávám ve svém oboru. Pokud budete chtít vy či kdokoli z vašeho okolí poradit s nemovitostí, neváhejte se na mě obrátit.

zobrazit méně
Pár dobrých důvodů, proč prodávat s realitkou
Proč se někteří lidé snaží prodávat svůj byt či dům sami bez pomoci odborníků? Slovo snaží, je na místě, protože se jim to většinou nepovede a realitní kancelář nakonec navštíví a služby makléře využijí. Proč? Chtějí ušetřit, myslí si, že je služba makléře bude stát peníze navíc – sami se přesvědčí, že opak je pravdou.
zobrazit více

S realitní kanceláří prodávající inzeruje na větším množství realitních serverů, mnohem větší množství inzerátů osloví několikanásobně víc potenciálních zájemců, proto také rychleji najde zákazníka, který respektuje danou cenu.

Soukromému majiteli nemovitostí inzerujícímu na stránkách, které jsou zdarma, volají jenom makléři realitních kanceláří. Žádný vážný zájemce o koupi. Stojí to mnoho času a nervů, nemluvě o nebezpečí, že zavolá podvodník, který si chce byt či dům pouze prohlédnout, aby dal tip zloději.

Realitní kancelář ušetří spoustu času a peněz, které stojí telefonáty a osobní schůzky s potencionálními vážnými budoucími kupujícími. Jedná se o obchodní vyjednávání, spousta odpovědí na hromadu otázek a také finanční zajištění kupujících, kteří si na nemovitost musí nejdřív půjčit.

Kdo z běžných lidí má právnické vzdělání a orientuje se na trhu nemovitostí, aby věděl jak naformulovat smlouvy a co udělat, aby prodej proběhl bezpečně. Zůstat bez střechy nad hlavou a bez peněz je velmi nepříjemná věc, bohužel pro některé realita.

Kdo z běžných lidí ví, jak stanovit ideální prodejní cenu nemovitosti? Nepřestřelit, aby byt či dům nebyl neprodejný a nemusel zlevňovat, nenechat se zbytečně připravit o peníze tím, že cenu stanovíme příliš nízkou. Odborníci vědí.

Myslíte si, že ušetříte, když budete nemovitost prodávat přímo kupujícímu a zůstane vám celá inzerovaná částka? A kdo bude platit právníka, aby napsal smlouvu, kdo úschovu peněz, abyste měli jistotu, že obchod proběhne v pořádku. Kdo bude platit vklady, daň? Právní služby zprostředkované realitním makléřem jsou vždy levnější, protože mají dlouhodobou spoluprací nastavené výhodnější podmínky.

Lidem, kteří prodávají poprvé, podruhé v životě se může stát cokoli nečekaného. Zbytečně se trápí a nakonec vyhledají odborníka. Realitní makléř má ze sebou stovky prodejů a z toho plynoucí zkušenosti. Celou transakci pohlídá, o všechno se postará – je to jeho práce. Obraťte se na něho bez okolků.

zobrazit méně
3 kroky. Jak poznat dobrého makléře?
Možná si právě teď pokládáte tuto otázku. Ať si nakonec vyberete mě, nebo některého z kolegů, vybírejte dobře. A podle čeho? Možná vám napoví pár chytrých rad:
zobrazit více
1) Vybírejte makléře, který svou profesi vykonává. Možná to zní zvláštně, ale je to tak. Mnoho realitních makléřů dělá tuto profesi jen tak mimochodem, na internetu najdete sotva jejich fotografii, telefon a email. Hledejte makléře, který prokazatelně svou práci dělá, má na internetu nabídku nemovitostí, vlastní internetové stránky a nabízí Vám o sobě a své práci dostatek informací.

2) Jistě chcete makléře, který svou profesi umí. Stejný požadavek budete mít na svého doktora před operací. Vyberte si profesionála, který Vám představí výčet alespoň některých svých prodaných nemovitostí a reference spokojených klientů.

3) Každý profesionál se ve svém oboru vzdělává. Hledejte makléře, který na sobě pracuje, neustále se zlepšuje, navštěvuje kurzy a získává praxi. Makléře, který prostě umí prodávat nemovitosti. Protože i v našem oboru platí, že když dva dělají totéž, není to totéž.
A v neposlední řadě hledejte makléře, který Vám rád prostě jen nezištně poradí. Chcete znát tržní cenu své nemovitosti? Potřebujete jen s něčím poradit? Dobrý makléř se pozná i podle toho, že Vám rád poradí. Zda se pak rozhodnete svěřit mu svou nemovitost do prodeje, to je pouze na Vašem uvážení.


Máte jakýkoli dotaz? Neváhejte se mě prostě zeptat. Rád Vám pomohu.

zobrazit méně
Ceny bytů rostou a brzy dosáhnou vrcholu
V posledních měsících se potýkáme s problémem odhadu zástavní hodnoty bytů, ta se velice liší, někdy až o statisíce korun u bytů v jednom domě. Může za to „zlatá bytová horečka“, která však stejně jako každý ekonomický trend jednou skončí, jak říká JUDr. Oldřich Platil, člen dozorčí rady Realitní komory České republiky.
zobrazit více
Zcela iracionální důvody, které vedly ke zvýšení ceny bytů, tento růst však nekonvenuje s makroekonomickými daty!
Po bytech ve velkých městech začala být vyšší poptávka a jejich cena je nejvyšší za posledních 10 let, v předcházejícím roce a půl se ceny bytů vyšplhaly o více než pětinu původní ceny (v Liberci u malých bytů je navýšení až 35%).

Souvislost bohužel není v ekonomickém růstu, ale v mediálním obraze, který v titulcích hlásí nesmyslná hesla.
Banky snižují úroky a lidé si peníze místo na spořicí účet uloží do nemovitostí, nebo si v důsledku minimálních úrokových sazeb pro hypotéky i na investiční byt půjčí.

Lze tuto bublinu nafukovat do nekonečna? V jednu chvíli praskne a na trhu s byty se tato chvíle blíží! V tuto chvíli je to otázkou několika měsíců, kdy se ceny bytů dostanou zpět na normální úroveň.
Trh se stále mění, je těžké stanovit cenu a využít příležitosti, kdy je o byty zájem. Logické je, obrátit se na odborníka a ze situace vytěžit maximum. Co tedy dělat? Plánujete-li prodat byt, neváhejte! Přemýšlí o prodeji Váš známý, příbuzný apod.? Pošlete mu tento článek, protože ten správný čas na prodej je právě teď.
Zajímá Vás jakou, cenu má asi právě Váš byt či dům. S tím bych Vám mohla pomoci. Ať už zvažujete prodej nebo jen potřebujete odhadnout tržní cenu, abyste nevědomky nepoškodili někoho ze svých potomků při rozhodování o majetku.
zobrazit méně